GENEL BAŞKANIMIZ, TOBB BAŞKANI VE TÜRK-İŞ BAŞKANI BİRLİĞİMİZDE

11 ay önce
389 kez görüntülendi

GENEL BAŞKANIMIZ, TOBB BAŞKANI VE TÜRK-İŞ BAŞKANI BİRLİĞİMİZDE
 Konfederasyon Genel Başkanımız Sayın Bendevi PALANDÖKEN, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve Türk-İş Genel Başkanı Ergün ATALAY Birlik Başkanlığımıza ziyarette bulundular.
 
Birlik Başkanımız İsmail ÖRDÜ ve Oda Başkanlarımız tarafından karşılanan Genel Başkanlara önümüzdeki günlerde birliğimiz yapmayı planladığı inşaat çalışmaları hakkında bilgiler veren Birlik Başkanımız İsmail Ördü her üç genel başkana da ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, Genel Başkanımız Sayın Bendevi PALANDÖKEN’ e Nevşehir’ de bir Başkanlar Kurulu Toplantısının yapılmasını arzu ettiklerini ve seve seve ev sahipliği yapacağımızı belirtti.
 
Birlik Başkanımız İsmail ÖRDÜ’nün bu talebine TESK Genel Başkanımız Sayın Bendevi PALANDÖKEN böyle bir toplantının bölge turizmine de bir katkısı olması nedeniyle önemsediklerini dile getirdiler.
PALANDÖKEN, “Bizler siyaset üstü kuruluşlarız”
TESK Genel Başkanımız Sayın Bendevi Palandöken konuşmasında; “Burada iş dünyasının ve işçi sendikalarımızın en önemli iki temsilcisini ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bizler siyaset üstü kuruluşlarız. Ülkenin sorunlarının çözümü için bizlerde elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Birlik başkanımızın davetine inşallah iştirak etmekten de büyük mutluluk duyacağız” dedi.
 
ATALAY, “Esnafı da, çiftçisi de, işçisi de hep aynı gemideyiz”
 
Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay konuşmasında; “Esnafın sağlık sorunlarına ilişkin Başbakanımızın önümüzdeki günlerde TESK Genel Başkanımızı ziyaret ederek önemli müjdeler vereceğine dikkat çekti.
Atalay, “Ev sahipliğinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Allah hayırlı ve helal kazançlar nasip etsin. Aynı geminin içerisindeyiz. Esnafı da, çiftçisi de, işçisi de. Hayırlı işler olursa hayırlı oluyor, kötü şeyler olursa bedelini hep birlikte ödüyoruz” diye konuştu.
 
HİSARCIKLIOĞLU, “Esnaflarımızın sorunlarına her zaman destek olmaya devam edeceğiz”
 
TESK Genel Başkanımızın esnafların sorunlarının çözümü adına önemli girişimlerde bulunduğunun altını çizen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Uçakta gelirken Başbakanımızla hep esnaflarımızın sorunları konuşuldu. Bendevi PALANDÖKEN Başkanımız esnaflarımızın sorunlarını Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza bire bir her zaman iletmeye devam ediyor. Bizlerde kendisinin her zaman yanındayız” ifadelerinde bulundu.
Birlik Başkanımız İsmail ÖRDÜ; Ziyaretlerinden ötürü Konfederasyon Genel Başkanımız Sayın Bendevi PALANDÖKEN’ e, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU’ na, Türk-İş Genel Başkanı Sayın Ergün ATALAY’ a, heyete eşlik eden Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Arif PARMAKSIZ’ a ve Ticaret Borsası Başkanı Sayın İbrahim SALAŞ’ a teşkilatımız adına teşekkürlerini iletti.
 
 
 
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık