TOPLANTI SALONU AÇILIŞI

GENEL BAŞKANIMIZ İSMİNİ TAŞIYAN TOPLANTI SALONUNU TİCARET BAKANIMIZLA BİRLİKTE HİZMETE AÇTI
Genel Başkanımız Bendevi PALANDÖKEN Birlik Hizmet Binamızın 1 inci katında yeni oluşturulan Bendevi PALANDÖKEN Toplantı Salonunu Ticaret Bakanımız Ruhsar PEKCAN, Genel Müdürümüz Necmettin ERKAN ve ilimiz protokolüyle hizmete açtı.

Birlik Başkanımız Mehmet PINARBAŞI tarafından oluşturulan toplantı salonuna TESK Genel Başkanımız Bendevi PALANDÖKEN’in ismi verilmişti.

Toplantı salonunun açılışını bizzat yapan PALANDÖKEN’ e Ticaret Bakanımız Ruhsar PEKCAN, Genel Müdürümüz Necmettin ERKAN,Nevşehir Valimiz İlhami AKTAŞ, Nevşehir Milletvekilimiz Mustafa AÇIKGÖZ,Nevşehir Milletvekilimiz Yücel MENEKŞE, Nevşehir Belediye Başkanımız Atilla SEÇEN, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız M. Arif PARMAKSIZ, Ticaret Borsası Başkanımız İbrahim SALAŞ, Kayseri ve Niğde Birlik Başkanlarımız, Birlik Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Oda Başkanlarımız eşlik ettiler.

Açılışın akabinde Oda başkanlarımızla birlikte bir araya gelerek başkanların sorunlarını dinleyen Genel Başkanımıza Nevşehir’deki esnaf odalarına gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden Birlik Başkanımız PINARBAŞI ilimizin bir hatırası olması amacıyla hediye takdiminde bulundu. Ayrıca ilimize vermiş olduğu hizmetlerden ötürü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız M. Arif PARMAKSIZ’a hediye takdiminde bulundu. Nevşehir Belediye Başkanımız Atilla SEÇEN’ de Genel Başkanımıza ilimizin hatırası olması hasebiyle hediye takdim etti.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir